Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gombás fertőzést kaptam el és...

Andrea002 kérdése:

Gombás fertőzést kaptam el és át adtam a barátomnak valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

valahogyan össze szedtem a hüvely gombát és sajnos át adtam a barátomnak mivel nem tudtam hogy elkaptam de mivel én menstruálok úgy gondolom hogy az távozik majd belőlem de viszont a barátom panaszkodott hogy a fitymáján repedezések keletkeztek és más nővel még rajtam kívül nem érintkezett és én sem már férfival hogy tud-e valaki rá valami gyógymódot, mert a canesten nem nagyon használ neki ha valaki járt már így és tudna valami hatásos gyógymódot rá az kérem írjon


Előre is köszönöm:Andrea



2016. jún. 30. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog belőled sem távozni csak azért mert menstruálsz, hogyan gondoltad te ezt ??? xD Ha a Canesten nem válik be akkor nem marad más hátra minthogy felkeressétek az urológust vagy nőgyógyászt vagy a bőrgyógyászt .
2016. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Van rá valami krém. Menj el nőgyógyászhoz és nézesd meg magad. A barátod is elmehet urológushoz. Egyébként mossa sokat.. Jól nedvesítse be és alaposan mossa meg, de nagyon óvatosan. Pár nap alatt el fog múlni, de ha visszatérő probléma lesz belőle akkor lehet komolyabb gond is szóval érdemes szakembert megkérdezni.. Elképzelhető, hogy az is elég ha csak te mész a nődokihoz és használod a krémet vagy gyógyszert amit felir.. Hátha.


20/F

2016. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm válaszaitokat majd szólok a barátomnak is :)
2016. jún. 30. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel voltatok együtt ezért mindkettőtöknek kell a kezelés, a nőgyógyász is írhat fel neki valamit, csak szólj, akkor is ha rajta nem jött volna ki mert sokszor a gomba a férfiaknak nem okoz tüneteket de neked folyton vissza fogja adni. Így te kezelgetheted magad, felesleges. Minden ilyen megbetegedésnél kezelni kell mindkét félt mert fennáll a visszafertőzés esélye.
2016. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tudom mert a nőgyógyászom felvilágosított mikor rák szűrésen voltam és épp ez a baj hogy a barátomnak a fitymája fel repedezett vagy mi és mondta hogy nagyon fáj neki jobban neki szeretnék valami hatásos gyógymódot mert én veszek magamnak a patikában canesten kombit és volt gomba nincs gomba csak a barátomat sajnálom :/
2016. jún. 30. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!