Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Diszkalkulias lennek?

Diszkalkulias lennek?

Figyelt kérdés
Az iskolaban kezdek esszlelni nalam a szamolasi neheszsegeket, helytelen iras, ujjaimon szamolok meg mai napig is 10 szamkorben sem szamolok fejben, szorzo tabla az megy kiteve beteve, szoveges feladatok megertese csak lenyegre vezetessel ertelmezem illetve oldom meg. Tobbszor is kiivizsgaltak de azt mondtak nem diszkalkulia. Nekem eros gyanumra h de diszkalkulias vagyok.

2016. júl. 5. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Szamok kiolvasasa tobbnyire nem megy tizezer felett.

Lassan szamolok es mindig seged eszkozzel.

2016. júl. 5. 19:03
 2/7 A kérdező kommentje:
Plusz a 69 es a 96 fel cserelem neha a betuket is pl B,D A,E, O,Ö.
2016. júl. 5. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Jó volna, mi?
2016. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérj mástól szakvéleményt erről, ha ez téged megnyugtatna és arról is kérj vizsgálatot, ha nem az, amire gondoltál, akkor mi más lehet?
2016. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3/4 nem egyáltalán nem volna jo. Lehet hogy te ebből a "betegségből" hasznot hossznal, de én nem. 4/4 hat... szerintem nálam erősen fen áll a diszkalculia, mikor egy évig egy súlyos betegségből kifolyólag kórházban voltam egy matek tarnom aki mikor elővettem a kezem h számolják rajta rögtön azt mondta hogy diszkalculias. És utána jártam maga fogalom jelentésének és sok minden rám is illik a felsoroltak közül, ezt a nevelőm mondta.
2016. júl. 5. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:

A többi tünet is fennáll?

[link]

2016. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizsgálatot tudsz kezdeményezni a háziorvosodnál. És diszgráfiára is kérj vizsgálatot!
2016. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!