Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nagyon stresszes az ember...

Ha nagyon stresszes az ember valami miatt, az válthat ki paranoid gondolatokat? Csak beképzelem magamnak, vagy valóban megtörtént? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egyik este nagyon-nagyon berúgtam egy Győr közelében levő városnapon, és több olyan személlyel is beszéltem, akikkel nem kellett volna. A család főellenségével többek közt, s úgy rémlik, hogy részegen megosztottam vele családi titkokat, melyeket felhasználhat ellenünk, illetve édesanyám rosszindulatú pletykás munkatársaival is beszéltem, akiknek úgy emlékszek, hogy azt mondtam édesanyám nem szereti a főnökét.


A főellenséggel rémlik, hogy beszélek, vagyis a lányával 100%, hogy beszéltem, de nem vagyok benne biztos, hogy beszéltem a főellenséggel, vagy csak beképzelem magamnak. A 7. napon azonban már annyira stresszes vagyok, hogy már konkrét részletekre is emlékszem, melyekben részletesen elmondok mindent egy családi titokról, ami felhasználható szüleim ellen, s nem tudom, hogy ez a valóság volt, álom, vagy szimplán beképzelem magamnak.

Lehetséges az, hogy részegen a szüleim ellen beszéltem volna, előfordulhatott, hogy eljárt a szám? Alapjában véve nem vagyok egy buta gyerek, józanon egyszerűen el nem tudnám magamról képzelni..

2. kérdés.. Lehetséges az, hogy csak beképzelem magamnak mindezt, s semmi olyat nem mondtam, amit nem kellett volna? Mert amint mondtam kb a 6.7.-napon "jutottak eszembe" nem is teljesen tisztán emlékek..

Esetleg az meglehet, hogy egy hét után kezdek el emlékezni egy részeg estére? Ááá annyira tanácstalan vagyok, kérem aki jártas a pszichológiában, írjon!



2016. júl. 8. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem csak stresszeled magad. Ilyen velem is előfordul. Napról napra egyre durvabbakat kepzelek be. Aztán kiderül, h semmi nem történt. Pedig én józan voltam 😃
2016. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!