Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre több paranoid gondolatai...

Egyre több paranoid gondolataim vannak amióta ide költöztem egy földszinti lakásba. Lehet kukkolnak?

Figyelt kérdés
A redőnyöket szokás szerűen esténként leengedem. Pár hónappal ezelőtt vettem észre reggelente, hogy olykor a párkány és a redőny közt egy letört faág, bot van (azaz ki van támasztva a redőnyöm). Mára ez már mindennapos. Majd múltkor történt, hogy úgy láttam volna, mintha valaki leskelődne az ablakból, de lehet már én vagyok paranoiás. Szerintetek mit tegyek? Félek egyedül lenni már esténként. Csak reggel tudok elaludni. Lehetséges, hogy a fáról pont úgy esnének le a fadarabok?

2016. júl. 1. 04:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van ra lehetoseg, tegyel fel sotetito fuggonyoket is,vagy estenkent feszits ki egy pledet az ablak ele, esetleg ujsagpapirral ragaszd le az ablakot. Ha kukkolo,par nap mulva megunja es tovabb all.(remelhetoleg)Ha tovabbra is talalsz kitamasztasra utalo jeleket, akkor lehet, hogy nem is kukkolo, csupan veletlen dologrol van szo.Arrol meggyozodtel mar,hogy amikor leengeded a redonyt, akkor az ablakparkanyod tiszta? Lehet, hogy a napkozben odapergett faagra engeded le?Mindig ugyanazon a helyen, ugyanolyan modon van kitamasztva?Mert ez utobbi eset mar biztos hogy nem veletlen.Esetleg kiepiteni vilagitast az ablakhoz mozgaserzekelovel?
2016. júl. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amióta elkezdett zavarni ez az egész dolog odafigyelek, hogy mindig tiszta legyen a párkányom mielőtt leengedem a redőnyt. És igen, mindig az első ablakomnál van kitámasztva a faág ugyanúgy. Közvetlen mellette van az íróasztalom, ahol hajnalig gépezek... Most is találtam...ugyanott...szerintem kezdek megőrülni. Mindenesetre köszönöm a válaszodat megpróbálok valamit kitalálni.
2016. júl. 1. 06:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak nincs annyi esze a kukkolónak, hogy elvegye a botot. Valahogy ki kéne figyelni, hogy ki és mikor jön.
2016. júl. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél oda egy webkamerát éjjelre, vedd fel mi történik.
2016. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez megy... hónapok óta, bár a redőny nem napi szinten van kitámasztva. Ez biztos nem csak odaesett bot, el van tördelve méretre mindig a kis fadarab... csak azt nem értem, hogy hogy van annyi esze, hogy utána ott hagyja. Mintha direkt tudatni akarná ez a beteg állat, hogy figyel. Én mostanában már 9-10 között aludni szoktam, de a vizsgáim alatt hajnalig is tanultam a szobámban, az asztalom úgy van elhelyezve, ahogy nálad. Sírni tudnék sokszor az idegtől. Félek egyedül, nem merek menni már nagyon sehova, nehogy kövessenek. De itthon is borzasztó... egy arctalan idegen tart rettegésben. Egyébként voltam rendőrségen, azt mondták tetten kell érni, csak így lehet elkapni. A webkamera egyébként nem rossz ötlet, lehet én is kipróbálom.

Kérlek írj, hogy nálad mi a helyzet!

2016. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó írtam privit!!
2016. júl. 12. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!