Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha szivbetegseggel szulettem...

Ha szivbetegseggel szulettem volna akkor amikor megszulettem eszre vettek volna? Vagy ha csinaltattam ekgt nem is egyet akkor eszre vettek volna?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Van rejtett szívbetegsèg is, az pedig addig nem derül ki, míg bajt nem okoz.
2016. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esélye, hogy észrevették volna már. Persze ez nem 100%, hiszen néhány betegséget még nem tudnak kimutatni a mai orvostudomány gépei, de ha olyan lenne szerintem már megtalálták volna, ne aggódj. :)
2016. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Ha rejtett megszìvtad, attól szoktak az emberek előjel nèlkül összeseni. Dehát valamiben meg kell halni, ezen kár fennakadni.
2016. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha egy szulom se volt szivbeteg se semmi,akkor keves az eselye nem?
2016. júl. 12. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a szüleid génjei vannak benned. Ha úgy érzed, szívbeteg vagy, vizsgáltasd ki magadat.
2016. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Születéskor meghallgatják a babák szívét. Ha ún.szívzörejek hallhatók, azok utalnak billentyűhibákra,vagy a szív pitvarok,ill.kamrák közötti sövényének rendellenességeire. De utalhat ilyenre a baba bőrszíne is (sövényhiánynál kékeslilás,livid a kevert vér miatt)Előfordul a szívből kijövő nagyerek szűkülete,erre is fény derül.

Ami nehezen megállapítható: egy egy nagy verőéren a körülírt tágulat ( pl.aorta aneurizma),mert nincs tünet,ami miatt vizsgálnák.

2016. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor kiderult volna mar amikor megszulettem? Vagy amikor ekgt csinaltattam?
2016. júl. 12. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiderült volna, amennyiben nem rejtett szívbetegséged van. A rejtettet sajnos kimuatatni sem lehet, sportolóknàl is előfordult már, làsd Fehér Miklòs, aki a pàlyàn esett össze, meghalt, pedig fitt volt.
2016. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat remelem nincsen
2016. júl. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!