Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha egy csecsemő szívbetegségge...

Ha egy csecsemő szívbetegséggel születik, annak lehet lelki oka?

Figyelt kérdés
Pl. a szülők valamit nem rendeztek le, és ez a gyermeken "csapódik le", ő a tükör a szülei számára. Ilyen létezhet?

2015. nov. 11. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy, jesszus...
2015. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem nem.
2015. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Ezt a kérdést tedd fel az ezotéria témában... szerintem sok érdekes választ fogsz rá kapni :)

Én személy szerint hiszek abban, hogy egy beteg gyermek nem véletlenül születik egy családhoz. Az, hogy a gyermeknek milyen betegsége van, a saját elgondolásom (hitem) szerint, függ attól, hogy előző életében a gyermeknek milyen bűnei voltak és emiatt mivel kell a jelen életében "megbirkóznia" . Az hogy a szülei pont őt kapták, nem a jelenlegi élethelyzetüktől- lelkiállapotuktól függ, hanem nekik is volt valamilyen bűnük, ami miatt most "vezekelnek", úgymond valamire rá kell ébredniük, meg kell tanulniuk a jelenlegi életükben. De ezt én hiszem így, több mint valószínű ezt élő ember soha nem fogja bebizonyítani :)

2015. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"ami miatt most "vezekelnek""


pontosan ezt gondolom én is

2015. nov. 11. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez baromság! Szerinted akinek egészséges gyereke születik, az mindent frankón csinált, "mindent lerendeztek" ezért "nem csapódik a gyereken"??

Végiggondoltad te ezt?

2015. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!