Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van valami bajom...

Szerintetek van valami bajom vagy csak túlreagálom?! 18L

Figyelt kérdés
Reggelente van mikor a székletem nem normális állagú,nem is hasmenés de nem is kemény széklet.De viszont ez csak reggel van így.Délután nem is nagyon szoktam székelni de ha mégis akkor meg általában normális állagú. Engem bánt hogy miért lehet ez ha normálisan étkezem.Gyomrom szokott fájni sokat de lehet hogy csak a stressz miatt de van mikor evés után is.Nem vagyok érzékeny semmilyen ételre! Kipróbáltam már mindenféle bél tisztító kúrát pl az útifűmaghélyat,akkor jó volt aránylag de mikor abba hagytam a szedését akkor ujra ezvan.Normális válaszokat írjatok légyszi.Köszönöm előre is a válaszokat!

#betegség #vajonmiez
2016. júl. 14. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A lágyabb széklet semmilyen problémát nem jelent önmagában, főleg úgy, hogy a más időpontban normális. A gyomrod mikor fáj, és mitől (mindentől vagy csak bizonyos ételek után)? Miért kell ilyen fiatalon béltisztító kúrát csinálni? Mitől vagy stresszes? Szerintem a stressz oldása utána az emésztésed is helyrejönne. Sok embernek az idegességtől egyből hasmenése lesz, te még egész jól is állsz ha innen nézzük a dolgot. :)

Persze jó lenne ezt is megszüntetni, és szerintem ezt a stressz oldaláról kell kezdeni.

2016. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem lévöhöz, a gyomrod valoszinüleg a stressz miatt fàj.
2016. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normaflore-t szedj. Recept nélkül kapható. Helyreállítja a bélflórád. :)
2016. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

szerintem csak a stressz miatt fáj a gyomrom.

Vagy nemtudom de van mikor csak úgy magától elkezd fáhjni és hányingerem lesz. Lehet a savam sok,úgyszint az idegeskedéstől :S

2016. júl. 14. 15:01
 5/11 A kérdező kommentje:
A béltosztító kúrát azért csináltam mert nemtudtam mire gondolni már mi miatt lehet a lágyabb széklet,és most nyári szünet van így kevesebbet fáj a gyomrom de suli közbe elég sűrűn fájt mert a suli miatt izgultam.
2016. júl. 14. 15:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Az idegeskedést vagy az izgulást meg nemtudom hogy tudnám megszüntetni mert elég izgulós vagyok és kis apróságokon is tudok izgulni.sajnos.
2016. júl. 14. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés és az izgulàs ellen, tanulj megy agykontrollozni, tökéletes technika stressz, izgulàs ellen, amit bàrmikor, bàrhol lehet hasznàlni ha egyszer megtanultad.
2016. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne vedd be azt a maszlagot, hogy az idegtől fáj a has! Pont fordítva vagyon azért vagy ideges, mert az emésztésed már régóta szarakodik. Bár egy nyugtató tabletta valóban oldja a feszültséget, és ez álltalában gyengíti a fájdalmakat.

Korábban kellett volna felfigyelned a szervezeted jelzéseire, és akkor most nem lennél IBS-es

2016. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 14. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az idegtől fáj neki? Talán megvizsgáltad?
2016. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!