Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől nem tudok enni? Ez...

Mitől nem tudok enni? Ez valamilyen betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Még a szüleimmel élek, akik kicsit sem veszik figyelembe a panaszaimat, úgyhogy úgy dönöttem inkább beletörődök. Az utóbbi évben kezdődött hogy néha pár napig rám jön hogy minden hústól rosszul leszek, és minden más ételtől, kenyértől öklendezek. Ilyenkor megpróbálok gyümülcsöt enni hátha..de ma az sem ment. Egyszerűen hányingerem lett tőle. de már sírni tudnék az ehségtől..de nem megy le semmi.. Ez mitől lehet? A válaszokat előre is köszönöm.

2016. júl. 17. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egy éve nem eszel, az nagy baj. Más egyszerűbb ember már felbukott volna. Azt mondják, étel nélkül kb 3-4 hónapig lehet elvegetálni, aztán jön a halál. Tulajdonképp milyen panaszaid vannak a szüleid felé, amit nem hallgatnak meg? Írd meg nekünk, és megpróbálunk segíteni.
2016. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg!:) Egy éve kezdődött az egész és néha előjön hogy pár napig nem tudok enni. Így már pontosabb remélem:) Hát igazából van egy nővérem ő a szemük fénye, én távol állok a családtól, semmit sem kérek, elmegyek diákmunkára ha valamit meg akarok venni magamnak mert csak leszúrnak érte hogy milyen hálátlan tudok lenni de a nővérem mindent megkap:) Tehát csak megkértem hogy vizsgáltassuk ki, de mindig leintenek hogy jó majd jövőhéten:)
2016. júl. 17. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!