Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lyukas a bölcsességfogam 14...

Lyukas a bölcsességfogam 14 éves vagyok. Húzni fogják?

Figyelt kérdés
Egyszer már betömték az alsó bölcsességfogamat felül(A felső rágó részét). Most oldalt kilyukadt és jókora lyuk keletkezett eléggé nagy. Fogorvoshoz pár hét múlva jutok el vagy 1-1,5 hónap múlva.. Nem félek a fogorvostól csak nem tudok eljutni. Igazából félek hogy húzni kell e? Mivel elég nagy a lyuk és már tömve is volt egyszer. Ha 1 hónapig nem tömetem be akkor lerohadhat annyira hogy tényleg húzni kelljen? És ha kihúzzák? A bölcsességfog még kinő? Valamit olvastam hogy 17-21 éves korban is kijöhet. Nem akarok pót fogat csináltatni 14 évesen. A válaszokat előre is köszönöm és várok minél többet!

2016. júl. 18. 20:21
 1/2 anonim válasza:
Ne aggodj, a hatso fogunkat nem is hasznaljuk, nincs is ra szukseg. Azert is lyukadnak ki azok olyan konnyen, mert nem ragunk vele.
2016. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt de varok még tobbet!
2016. júl. 26. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!