Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ket hete megcsipett egy...

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Egy ket hete megcsipett egy kullancs, elmentem vele ma orvoshoz mert piros kor jelent meg irtak fel ra antibiotikumot 3hetig szednem kell, hetfon megyek vissza orvoshoz, most levert vagyok es gyenge. Megis faztam, lehet az antibiotikum hatasa?

Figyelt kérdés
Mi ez?
2016. júl. 18. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
antibiotikumok erös gyogyszerek lehet ilyen mellékhatás de az orvost is kérdezd meg erröl
2016. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A csaladba most minenki megbetegedett..ilyen hasmeneses virussal. Lazzal. Szerintem elis kaphattam.. de ha szedek antibiotikumot nem lehet mar komolyabb bajom nem?
2016. júl. 18. 20:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Es nott a foltom is ez baj?
2016. júl. 18. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

bizony baj ha nött

az antibiotikum nem biztos védelem a hasmenéses járvány ellen attol függ jo e a bélrendszeri korokozok ellen ezt megnézheted a gyogyszer betegtájékoztatojában

2016. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!