Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem szeretnék ilyen sok...

Nyünyii kérdése:

Nem szeretnék ilyen sok antibiotikumot bevenni. Be szedjem őket? Nem lesz semmi bajom tőle? Vagy csak a nyákoldót szedjem?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt megfáztam, fájt a torkom és lázas voltam. A torokfájás elmúlt és a láz is, de fülem elkezdett fájni és bedugult, akkor elmentem orvoshoz és írt fel antibiotikumot azt egy hétig szedtem, de a fülem még mindig el van dugulva. Elmentem a dokihoz megint írt fel antibiotikumot és azt mondta szedjek hozzá nyákoldót.

2016. júl. 19. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A doktor nem tudhatja! Az igazi tudás a gyakorin van!
2016. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz belőle, de belenézett a füledbe legalább?
2016. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a fülembe bele se nézett
2016. júl. 19. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Én látatlanban nem akarok rácáfolni. Vagy szedd a gyógyszert és a nyákoldót, vagy keress fel egy fül-orr-gégészt (ambulanciára nem kell beutaló). De olyat ne csinálj, hogy hasraütésszerűen nem szeded a be az antibiotikumot, főleg, ha már megkezdted a kövi adagot is.
2016. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!