Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy értik azt hogy minden...

Hogy értik azt hogy minden rákbetegség különböző?

Figyelt kérdés
pl. a májrák és a veserák, a rák az rák nem? jórészt a ráknak a kimenete egyenlő a halállal? Egy közeli hozzám tartozónál is diagnosztizáltak rákot, félek hogy elfogom veszíteni :( meg magamon is a napokba figyelmes lettem valamire, lehet hogy én is az vagyok, de majd ezt az orvosra bízom.
2016. júl. 19. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy milyen elhelyezkedésű, milyen kiterjedésű a daganat. A mellrák pl nagyon szépen gyógyítható, ha időben észreveszik az adott nő még boldogan leélhet egy teljes életet. A leukémia is egész jól kezelhető.
2016. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg ugye egy csomó génelváltozás okozhat rákot, ami a terjedésére is kihat stb.
2016. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért más, mert eleve van ezer féle. És az sem mindegy, hogy mikor veszik észre, van-e áttét, hol van, mekkora kiterjedésű, mennyire könnyen távolítható el sebészeti úton, stb.

És persze mindenki szervezete más és más, így másként reagálnak a kezelésekre is, akár gyógyszer, akár kemo, akár sugár.

Minden típusnak meg vannak a gyógyulási arányai, attól függően, hogy milyen stádiumban van. Szóval egyáltalán nem egyenlő a halállal.

2016. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!