Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nincs étvágyam. Mi lehet az oka?

Nincs étvágyam. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma reggel kimentem a konyhába anya mondta hogy ott van a kaja egyek. Már kikészítettem magamnak de valahogy undorodtam tőle. (péksüti)Aztán csak jegeskávét ittam. Egész nap ez megy Kimentünk nevelőapum munkahelyére. Vett rudit... egyet haraptam bele és nem kértem. Hányingerem nincs, a hasam nem fáj, és nem is vagyok éhes. Nem tudom hogy van e ehhez bármi köze de az alkaromon a könyököm alatt van egy csomó ami nyomásra fáj egy kicsit.

2016. júl. 23. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a meleg időben nem csoda, hogy nem kívánsz enni.

Egyébként összefügghet a menzeszeddel is (ha lány vagy). Van, aki előtte/közben alig tud enni valamit, nem kíván semmit, mindentől undorodik.

2016. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A melegben nem nagyon kívánja az ember a dolgokat, és ha nem kívánod, ne erőltesd, mert a végén még kihányod.


Szerintem ha hideg ételeket csinálsz, veszel, akkor megjön az étvágyad.

De tényleg nem kell erőltetni, velem is szokott néha ilyen lenni.

2016. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 23. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!