Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láz miatt nincs étvágyam,...

Láz miatt nincs étvágyam, mégis nagyon kívánom a csokit. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Jelenleg vesemedence gyulladásom van, ami nagyon magas lázzal jár és emiatt nincs étvágyam, sőt, enyhe hányingerem is van, ha felkelek az ágyból, vagy ha csak az ételre gondolok. Mégis, a csokit nagyon kívánom. Az elmúlt két napban megettem egy egész tábla csokit, mert másnak egyszerűen a gondolatától is rosszul vagyok. Miért van ez? Nem hinném, hogy a csoki annyira jót tenne nekem, így nem értem, miért kívánom annyira...

2016. ápr. 19. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt edd ami jólesik, ha beteg vagyok, akkor én pl mindig csak a húslevest falom, én azt kívánom.
2016. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle, egyed nyugodtan, ha kívánod. A csokoládé egészséges, sok energiát ad, amire most szükséged van. Nyugodtan ehetsz naponta is egy táblát, ha úgy érzed. Majd változik ez.
2016. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!