Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi? Aranyér?...

Szerintetek ez mi? Aranyér? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
sziasztok néha ha kakilok (bocsi nem tudom hogy írni) fáj a fenekem, aztán meg egyre hígabb. elején néha kicsit vérzett de már nem. meg néha olyan mintha belülről csikizne valami... (tényleg ne nézzetek hülyének de nem tudom máshogy megfogalmazni) minden normális választ, segítséget köszönök!!!!:)

2016. júl. 24. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg aranyér.

Kend be Sperti kenőccsel (bármelyik gyógyszertárban recept nélkül kapható), de ha néhány nap alatt nem múlik akkor menj el sebészetre!

2016. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm !!!:) reparon nem jó?
2016. júl. 24. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem.
2016. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy most itt szétnéztem kicsit, és olvastam belső aranyérről is. az nem jöhet szóba?://
2016. júl. 24. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
A reparon is jó, aranyérre. De ez nem biztos hogy az. Az, hogy az elején kőkemény, később laza, folyós, az másra utal. Ha nem múlik, inkább orvos...
2016. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"és olvastam belső aranyérről is. az nem jöhet szóba?"

De, szóba jöhet.

Számomra nincs különbség a kettő között.

De bocs, ha pontatlanul fogalmaztam!

2016. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legjobb krém a proktis m plus igaz drágább mint a többi de ez valóban használ
2016. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!