Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek van ötlete mit...

Valakinek van ötlete mit tudnék tenni a hasi görcs ellen?

Figyelt kérdés
Három napja görcsöl a hasam nagyjából a gyomrom aljánál. Nem állandóan hanem kb 20 percenként és egy két perc alatt el is múlik. Nem eszek csak natúr főtt krumplit és csak vizet iszok amióta fáj, szedek nospat és normaflort. Csak kétszer volt folyékony székletem a három nap alatt, és nem is hánytam. A gyógyszerek semmit se használtak eddig és kicsit se akar javulni. Eddig nem akartam orvoshoz menni vele de már kezdek rajta gondolkodni hogy mégis kéne. Nincs valakinek valami ötlete mit szedhetnék rá hogy jobb legyen?
2016. júl. 25. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem gyomorrontáskor volt ilyen és nem nagyon tudtam vele mit kezdeni, 3-4 nap alatt elmúlt
2016. júl. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!