Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Mindennap folyamatosan szédülök.Sokszor úgy hogy nem tudok labra allni mint pl.most is.nyomo erzesu a szedulesem is mintha a fejemet nyomnak le a talajig meg ilyen fura.a fejem is mindig faj sokszor az is nyomo erzessel.pajzsmirigyemmel van problemam es a vernyomasom magas.De kivetelesen nem ettol szedulok jopar napja mert mindig merem a vernyomasom.anyukam azt mondta hogy idegi alapon lehet meg a kimerultseg.Es azt mondta probaljam ki hogy par napig nem.edzek csak pihenek hogy nem e attol van hogy azt viszem tulzasba mivel mindennap egesznap edzek az az eletem.De mostanaba lehetseges hogy amiatt is rosszul vagyok.Apukam is mondta hogy a kimerultseg es a stressz.De nem tudom ez ellen mit tudok tenni.Jarok pszichologushoz is,lehet neki is elkene ezt mondanom.Nem tudom mit tegyek. Nagyon rossz.

Szuleim szerint úgy étkezem mint aki dietazik.Csak nem eszek edessegeket mar 1-2 eve mert leszoktam rola es jol megvagyok annelkul.De anyum szerint neha nem artana az se mert lehet leesik a vercukrom is.

Valaki segitsen kerem.


2016. júl. 26. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az aktív edzés mellé, szükséges a megfelelő energia pótlása is, tehát a táplálkozás. Egy dietetikus, kitudna alakítani egy az edzésednek és a betegségednek megfelelő étrendet. A kimerültség és a stressz is lehet az oka, MagneB6 szedését javaslom. Mindazonáltal, a pánikbetegség sem kizárt.
2016. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem eszel rendesen akkor valószínűleg attól van.Táplálkozz rendesen és ne vidd túlzásba az edzést.Ha nem leszel jobban menj el orvoshoz.Jobbulást!
2016. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel édességet, attól semmilyen hiányt nem szenvedhetsz. Ha ennél, éppen attól esne le a vércukrod. A túlzásba vitt edzés lehet probléma, főleg, ha nem fogyasztasz hozzá elég kalóriát. A pajzsmirigyeden segíthet a gluténmentes étrend, mivel sok pajzsmirigybeteg gluténérzékeny. Egészséges étrenddel (megfelelő mennyiségű kalória az edzést is belekalkulálva, elegendő fehérje és zsír, sok zöldség, minél kevesebb adalékanyag, műkaja) a szédülésed is elmúlhat.
2016. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!