Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már legalább 1hónapja meg van...

Már legalább 1hónapja meg van dagadva a jobb oldali nyaki nyirokcsomóm. Nem voltam beteg már hónapok óta. A nyirokcsomó nem fáj, viszont könnyen mozdítható. Aggaszt, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is... Voltam gégészeten, szerintük a torkomnak kutya baja, viszont fáj, kaptam 2 hét múlva UH-ra időpontot. A gégész szerint a fogaim a ludasak, holnap megyek a fogászatra. Gégészetre ha gondolod menj el!
2016. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De viszont semmim nem fáj,semmi panaszom nincs.
2016. aug. 2. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a jobb eset, ha fáj a nyirokcsomó.
2016. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. aug. 2. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ultrahangon sok minden kiderül a megnagyobbodott nycs-ról, ezért kaptam én is beutalót, pedig a gégész szerint 99%, hogy a fogam gyulladt. Pedig nem fáj egy fogam sem, de azért gyulladt góc lehet valahol.
2016. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!