Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Délutáni alvás után miért...

Judit44maja kérdése:

Délutáni alvás után miért magas a pulzusom?

Figyelt kérdés

Nyugalmi pulzusom 65 75 körüli. De ha délután lefekszem egy idő után érzem h gyorsan ver a szivem 90körül. A vérnyomásom 105 110 /55 65 . Pánikbeteg vagyok erre szedek gyogyszereket plusz még betalocot is ami karbantartja a pulzusom de du alváskor ez van. Reggel nincs ilyen. Voltam minden vizsgálaton...

Szoval nem értem mitöl van ez du. Valaki segítsen!



2016. aug. 5. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem h ébredés után kb.1óra mulva visszaáll a normális értékre.
2016. aug. 5. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem mitralis prolapsus szindrómám van és minden alvás után felmegy a pulzusom, szintén Betalocot szedek. Hogy miért pont alvás után nem tudom.
2016. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, de valószínűleg valami normális élettani folyamat lehet, mert kb. 5x voltam kardiológián, és mindenem negatív.
2016. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodjak meg. Semmi bajom nem lesz. Nektek mennyire megy fel.?
2016. aug. 5. 21:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Van egy 15 hónapos picilányom nem szeretnék idő előtt elpatkolni..... probálok igazából mindent könnyedebben venni mert ki szeretnék gyógyulni a pánikból a picurom miatt csak mindenen megijedek....
2016. aug. 5. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 90-100 között van mostanában, régen 120 is volt.
2016. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is dettó ugyanez!

Már megijedtem, hogy csak én vagyok ilyen.

Nekem is van mitralis és tricuspidalis prolapszusom is, szedek rá gyógyszert, ami jól tartja, de én is vagyok így ha pl éjjel nem tudtam elaludni, és véletlen bealszok délután.

105 körülire felmegy a pulzus, a vérnyomást is kicsit "megnyomja" 140-ig.

Aztán iszok egy Magnézium pezsgőtablettát és jobb lesz. Este/reggel nincs ilyen.

Szerintem a megzavart bioritmus is közrejátszik, mert felnőtteknél már annyira nem gyakori a délutáni szunyó.

2016. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!