Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen elkezdett fájni a...

Hirtelen elkezdett fájni a lábfejem de csak ha rá állok?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdődött kicsit elbobiskoltam, és szólt nővèrem, rosszat álmodtam így úgy riadtam fel kiugrottam az ágyból és futottam le (tudtam h fontos jgy siettem)

Akkor még nem éreztem rá pár perccel, ha rá állok szúró fájdalom és bizonyos mozdulatnál is.

Bicegni tudok ha a lábfej peremén/oldalan jarok akkor rá is tudok állni egy labon nem érzem.

Fekvő helyzetben is csak úgy fáj h balra ki próbálom mozgatni (bal lábfej) de akkor rettenetesen. Máskor ha meghúztam akkor egy éjszaka alatt elmúlt, vqgy enyhült de ez nem :/


Valami tipp miez?:/



2016. aug. 8. 05:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy begorcsolt az izom, vagy begyulladt, masszirosztasd meg, es kenjetek ra valami olajat, de ha ez sem jo akkor vizesruhat kell ra tenni egy ejszakara, es reggelre tuti elmullik, de meg ha ez se segit, akkor megzuzodott a csontod.
2016. aug. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

alap helyzetben nem fáj, párom megmaszírozta algoflex-el nyomásra sem érzékeny, nincs külső látszata, duzzanat, se sérülés ezért sem tudom miez, csak a mozdulatra fáj és ha teli talppal rá állok.


Köszönöm a választ :)

2016. aug. 8. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkepp nezesd meg orvossal!
2016. aug. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!