Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljesen egészségtelen vagyok?

Teljesen egészségtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 12 éves vagyok, elvileg autoimmun betegségem van, legalábbis a GYK-n ezt mondták a válaszolók (lütető fejfájás, szédülés felálláskor, ha megmozdulok belefájdúl a fejembe stb.) lisztérzékeny, a karomon is kezdenek pattanások megjelenni, amik már 6 éves korom óta kezdtek megjelenni,

az étrendemben benne van a fehér kenyér, és körübelül minden, amit nem lehetne ennem lisztérzékenyként, kicsit túlvagyok hízva, de itt nem kell gondolni 60 kilóra, 160 centiméter vagyok. Étrendemben általában naponta 2-4 szelet fehérkenyér szerepel, édességeket ritkán szoktam enni, valamint kólát is hanyagolom, már lassan cukorbetegnek is érzem magmat. Sportolni nem szoktam, a gép előtt ülök általában egész nap, de viszont én teljesen egészségéesnek érzem magamat, betegségekbe (nátha, köhögés, stb) nagyon nehezen tudok beleesni.

Mit változtassak az életmódomon? Kezdem úgyérezni hogy ezt nem kellene így folytatnom, számtalanszor már eldöntöttem hogy futni fogok, sportolni, de végül semmi nem lett belőle, nem tudtam rávenni magamat.


Mit változtassak magamon?


2016. aug. 10. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak hipochonder vagy, meg kamaszodsz, és a hormonjaid változnak. Menstruálsz már? Illetve a GYK-n akár azt is írhatják, hogy terhes vagy, akkor most az vagy? Ez amúgy is inkább vérnyomás problémákra utal sem mint autoimmunra... Valamint komolyan, a szüleid hol vannak? Menj orvoshoz, ha aggódsz. Ők nem csak hogy biztosra mondanak eredményt, de még egyből segíteni is tudnak.
2016. aug. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A szüleim is tudják hogy beteg voltam, satöbbi, őket nem nagyon érdekli, sőtt.

A vérnyomás is elképzelhető, eléggé sztresses vagyok, már születésem óta.

2016. aug. 10. 02:43
 3/3 A kérdező kommentje:

Utánna olvastam a neten, több mint valószínü hipochondes vagyok, vagy hogyan kell ezt írni.

Kificamodott bokámra rágondolok hogy hogyan fájt néha, és elkezd fájni a helye, vagypedig pont ez a törött kezemmel....

Igaz, mindenre rákeresek, és egy egyszerű szédülést is ''cukorbetegségre'' fogom, mindíg a legrosszabra gondolok.

2016. aug. 10. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!