Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik digitális lázmérő a...

Melyik digitális lázmérő a legjobb és legpontosabb tapasztalataitok szerint? Omron, vagy van más jó márka is?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a digitálisok valamennyivel pontatlanabbak, mint a régi higanyosak?

Annyiféle van, hogy nem is tudom mit válasszak, csak hónaljban szoktam mérni, itt meg van fülbe dugható, szájban használható, homlokon használható, mivel nem ismerem ezeket, idegenkedek tőlük...

Jó lenne ha nővér vagy valaki írna, hogy milyeneket használnak kórházban.

Jó lenne ha elem is tartós lenne és könnyen lehessen cserélni.



2016. aug. 14. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban, ha pontosan akarják tudni a testhőmérséletedet, előkotornak valamelyik nővér fiókjából egy dugi higanyos hőmérőt.
2016. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A digitálisok csak pár tized fokot tévednek, vagy komolyabb tévedésük is van?
2016. aug. 14. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3 digitálist dobtam ki, mert egyszerűen nem ment egyik sem fel 36 fölé, szerencsére van még egy régi higanyosom. Lehet kapni drágább, nem digitális lázmérőket is, inkább olyat vegyél.
2016. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!