Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A digitális lázmérő mennyire...

A digitális lázmérő mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy rosszul vagyok, fáj a fejem és meleg a homlokom, mégis csak 36,8-at jelez ki. Lehetséges, hogy téved?

2014. okt. 18. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Nekem két digitális lázmérőm van, az egyik csak akkor még félre, ha lemerült, a másik viszont két közvetlen egymást követő mérés esetén is képes akár több foknyi eltérést mérni. Igaz, az jelentősen olcsóbb is volt. De az is lehet probléma, ha csak az elem kezd lemerülni.
2014. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire. Nekem általában 35,5-öt mér, szemben a higanyos 36,0vtal. Ha a digitális már 36,5, akkor tudom, hogy hőemelkedésem van. Igaz, nekem alapból alacsony a hőm. Szóval, inkább bajlódok a hagyományossal.
2014. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor volna lázad, ha forró lenne a homlokod

Nem meleg

2014. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!