Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukámnál áttétes rosszindula...

Anyukámnál áttétes rosszindulatú vastagbél-daganatot diagnosztizáltak! Az orvos szerint, nem érdemes műteni! Volt valakinél rokonnál/ismerősnél hasonló? 4 gyermeke van, októberben születik az első unokája! Nagyon szeretném ha láthatná! Szomorú smile

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 16:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ,hogy vagytok ? HOgyan alakultak a dolgok ?
2017. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi van vele?
2017. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Bocsánat mindenkitől,eltűntem.. Tavaly szeptemberben be kellett feküdnöm a kórház,jóval a szülés előtt merz sajnos terhes mérgezésem lett!Anyukám kálváriája,most szeptember 24-én véget ért! :( Szóval láthatta az unokáját megszületni,és majdnem az 1 éves szülinapját is megérte... Október 11-én lesz a kislányom első szülinapja!Elmondhatatlanul büszke vagyok Anyukámra,aki úgy viselte a betegségét több mint 1 éven át,hogy mindenki csak csodálkozott!6 kemoterápiát kapott,legyengült,aztán össze szedte magát és visszamwnt dolgozni,úgy hogy közben morfium tapaszt és fájdalomcsillapítók sokaságát kapta!Sosem panaszkodott!Volt ereje mosolyogni!Elképesztően erős volt!Decemberben 2 hetet jósoltak neki az orvosok!Hát idén szeptemberig bírta! :( Az utolsó 1 hétben kórházban volt!Szó szerint elfogyott.. :( Csak csont és bőr maradt!Vége a szenvedésének!Most nekünk fáj!A hiánya.... :( De tudjuk,hogy már jó helyen van,és azt is hogy mindig velünk lesz!Soha többet nem szeretnék ilet átélni!:(( A kislányom tartja bennem a lelket!És a 13 éves húgom,akit mi fogunk felnevelni! Köszönöm mindenkinek aki gondolt ránk! :(
2017. szept. 30. 14:26
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező :-)


Köszönjük a tudósítást. Először is fogadd őszinte részvétem.

Másodszor: kívánok Neked annyi erőt és türelmet a kicsi és a húgod felneveléséhez, mint amennyi anyukádnak volt!

Azt mondják, amikor meghal valaki, akkor valahol épp születik valaki - az élet körforgása. Ebből kiindulva tekints úgy a majdnem 1 éves kislányodra, hogy anyukád tovább él benne :-) De ezt komolyan mondom: a fiam kb 1-2 éves volt, de pont úgy tudta összeszorítani a száját, amikor mérges volt, mint az anyai nagyanyja - pedig szinte alig látta :-) Szóval sok erőt, türelmet, kitartást, anyagi áldást és JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK mindnyájatoknak! :-)

2017. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!

VISZONT KÍVÁNOK MINDEN JÓT!

2017. okt. 16. 10:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Fogadd részvétem. Ha van időd, hallgasd Gunagriha előadásait a youtube-on, hogy erős legyél.
2017. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. okt. 26. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!