Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az Artroflex Plus vagy a...

Kerekesnoemi kérdése:

Az Artroflex Plus vagy a Flexigél a jobb?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 éve nagyon fáj a jobb térdem (porckopásom van). Miután végignéztem a netet két olyan termék maradt ami között vacilálok. Az első az Artroflex Plus, a második a Flexigél.

Elég nagy közöttük árban is a különbség, és más a hatóanyaguk is. Nem tudom, melyiket válasszam. Tapasztalata valakinek?



2016. aug. 19. 13:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hasonló problémára Apranax krémet használok,és bevált.
2016. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Bocsi ,én ezt fájdalom csillapitónak használom.
2016. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Szia!Porckopásra elsősorban porcépítőt és mellé izületi olajozót érdemes fogyasztani, ha meg gyulladás is van, akkor halolajat gyulladáscsökkentőnek.Nekem porcépítőként a glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó stabilizált aloe vera ital vált be, izületi olajozóként pedig a hyaluronsav, gyömbér és kurkuma kombinációja.Ezekkel nagyon sok jó tapasztalat van, élsportolók, olimpikonok is fogyasztják. Jobbulást!
2016. aug. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat,nagyon őszinte leszek veletek..

egyiket sem próbáltam ki még...

A fájdalom sajnos ugyanúgy megmaradt,próbálkoztam egyéb szerekkel, kicsit belementem az alternatív gyógyászatba is de a térdem még mindig fáj.

Időszakosan változik a fájdalom mértéke, de elmúlni sajnos nem múlt el...

Így, újra megkérdezlek Benneteket, hogy esetleg valaki próbálta- e azóta az Artroflex Plust vagy a Flexigélt?

Esetleg van-e valamilyen tapasztalat?

Mindenkinek Szép estét!

2017. márc. 5. 22:13
 5/32 anonim ***** válasza:
Szia! 3-as vagyok és továbbra is ezeket a gyógynövény alapú termékeket ajánlom. Ezekkel sok jó tapasztalat van, meg orvosi anyagok is róluk. Jobbulást!
2017. márc. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Szia 3!

Köszönöm a válaszod és a segítségedet is.

Az a helyzet, hogy a glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSM-et próbáltam és nekem nem váltak be.

A kurkumát még nem próbáltam, de örülök, hogy írtad, mert olvasni már olvastam róla...

2017. márc. 8. 19:08
 7/32 anonim ***** válasza:
Szia! Pedig ha porcot akarsz visszaépíteni, további kopást megakadályozni, akkor ezekkel az összetevőkkel tudod. Az viszont nem mindegy, hogy természetes alapúak-e, milyen vivőanyagot tartalmaznak stb.Milyen formában próbáltad, kinek a termékét?Vannak gyógyszertári, csak egy-egy összetevőt tartalmazók is.A kurkumának és a gyömbérnek gyulladáscsökkentő hatása van, nem építik a porcokat.
2017. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Sipos Sándorné válasza:

nekem bevált az Artroflex egy jó ideje használom már, egy kicsit hitetlen voltam az elején és megmondom őszintén, hogy az elején úgy éreztem, hogy semmit sem csinál.

Már abba akartam hagyni a szedést, amikor végre azt éreztem, hogy kicsit talán könnyebb lenne reggel felkeljek az ágyból.én ezt kb. a 2-3 hónap között kezdtem érezni.

2017. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Bálint Gábor 487 válasza:
az érzéseim vegyesek, hogy egy nem orvosi készítmény mennyire tud hatásos lenni, úgy, hogy néha még a gyógyszerek sem érik el a kívánt hatást.
2017. márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Mizsei Andrea 828 válasza:
a Flexigelt 3 hónapig szedtem, de nem éreztem változást, úgyhogy abba hagytam a szedését.
2017. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!