Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Péniszemen sebb van nem akar...

Péniszemen sebb van nem akar gyógyulni? Miert?

Figyelt kérdés

Először hólyag szerü volt mint egy tyúkszem, és most sebes maradt és nem akar gyogyulni. Itt. Kép


[link]


2016. aug. 21. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez elég gyulladt. Menj vele orvoshoz. Ha van otthon Chlorocid krémed vagy Tetran, azzal kend be.
2016. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Holnap azonnal keresd fel vagy az urológust vagy a bőr - és nemibeteg gondozót. Gyógyulást.
2016. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Én bőrgyógyászatra mennék vele. Ne halogasd, jó lenne, ha látná szakember minél előbb. Ne otthon kezelgesd.
2016. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor hová menjek bőrgyógyászhoz?
2016. aug. 22. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hová mész, csak menj el. Elsődlegesen én bőrgyógyászhoz mennék, de ha Te urológushoz akarsz menni, akkor odamész.
2016. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Bőrgyógyász!
2016. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
urológushoz, kérdést se itt kéne felteni, eltörik kezed se kezded el kérdezgetni (remélem), hogy mit csinálj. bőrgyógyász szerintem nagyot nézne ha oda mennél avval h sebes a fark.ad :D
2016. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!