Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel szerintem kicsit...

Reggel szerintem kicsit megerőltettem magam kakilásnál akkor még normális színe volt most délután elmentem és élénk piros színe volt a papirnak. Ez a megerőltetéstől lehet? Akkor már reggel is olyannak kellet volna lennie nem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Apróbb repedések előfordulhatnak a végbélben ilyen esetben. Ha csak picit vérzett és elmúlik, valószínűleg nincs gond. Egyéb esetben menj orvoshoz.
2016. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szóval a következőnél ha vérzik akkor menjek dokihoz? mert kb naponta 3-4x szoktam kakilni.
2016. aug. 21. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:

#2: Igen.


Napi 3-4 az nagyon sok. Mindig ennyi volt?

2016. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen ennyi
2016. aug. 21. 19:38
 5/8 A kérdező kommentje:
najó van napi 2x is olyan nap
2016. aug. 21. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz ezzel a tünettel. Ne azon meditálj, hogy reggel miért nem volt vérzés. Ez bizony aranyér lesz, és erre kezelés kell.
2016. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha ennyit mész el egy nap wc-re. Gyors az anyagcseréd. Párom is ilyen sőt még egy rokonom is. Nem ettél semmi olyat amitől piros színe lehet? Pl cékla.
2016. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szent Eltvíz válasza:

Ha a gyomor vérzik, akkor fekete lesz a széklet mert megemésztődik.

Ha piros akkor a bélrendszer további részében van vérzés, észnél kell lenni mert a vastagbélrák is vérzéssel jár.

Persze az orvos sem erre gyanakszik először, hanem egy banális sérülésre a végbél körül.

2016. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!