Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő ínhüvelygyulladássa...

Visszatérő ínhüvelygyulladással mit tesznek az orvosok? Már kezd idegesítővé válni

Figyelt kérdés
November óta 2ször volt ( az 1.3,5 a második 2 hónapig tartott)és most újra fáj.Ha elmegyek orvoshoz mit fog csinálni vele(amúgy már van sínes rögzítőm)
2016. aug. 22. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit. sajnos nem sok mindent lehet vele kezdeni, ez visszatérő, ilyen. ez az izmok rosszul használásából jön. max krémet tud még felírni, ami csak felületi megoldás
2016. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Eszter76 ***** válasza:

Éveken át küzdöttem vele... még a gimnáziumi éveim alatt kezdődött... a reumatológián felváltva gipszelték hol a jobb, hol a bal kezem... aztán egyszer a háziorvos megelégelte a szenvedésem, és azt mondta, hogy bár már nem tartoznék oda, beutal a gyermek ortopédiára.

Na, ott a doki megmondta a frankót. Mégpedig azt, hogy jó nagy marhaság folyton gipszelni, meg rögzíteni, mert szépen hozzászokik a kezem a pihenéshez és az első újbóli terhelésre jön az újabb ínhüvelygyulladás. Azt tanácsolta, dobjam el még a fáslit is jó messzire - egyet hagyjak meg arra az esetre, ha tényleg nem tudom anélkül használni a kezem és nagyon muszáj.

Igaza lett. 2 féle krémet írt rá, azt kellett összekevernem. Éjszakára állott vizes borogatás (se hideg, se meleg). És fásli csak intenzív használatnál (mondjuk fősulin jegyzeteléskor).

Egy életre elmúlt. Még a főiskolás éveket is túléltem úgy, hogy amikor éreztem, hogy kezd kialakulni, jött a krém és a borogatás.

Reumatológiára soha többet nem megyek, az tuti... csak rontottak rajta. De te tudod... szerintem gipszelni semmiképp ne hagyd.

2016. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretném semmiképpen, hogy begipszeljék, köszi mindenkinek😘
2016. aug. 23. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!