Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van abba valami,...

Szerintetek van abba valami, hogy a szer ami gyógyít, egyben a betegséget is okozhatja?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nem akarok hülyeséget csinálni, csak már többször tapasztaltam, hogy a NeoCitran szedése után köhögés lép fel ami volt, hogy hetekig tartott. Persze tudom, hogy ebből nem következik rögtön a kérdésemre a válasz, mert lehet mellékhatás is. Csak érdekel, mert egyszer olvastam, hogy a malária elleni gyógyszer szedése egészséges emberben kiváltotta magát a betegséget.
2016. aug. 24. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a NeoCitran szedése miatt lép fel a köhögés, hanem ez egy hűléses betegség forgatókönyve, általában torokfájás, fejfájás, esetleg láz és izomfájdalmak vannak előszőr, majd nátha és legvégül köhögés, ami hosszan eltarthat.
2016. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!