Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki akinek sikerült...

Kateryna37 kérdése:

Van valaki akinek sikerült abbahagyni a rivotril szedését?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod letenni,kérj pszichiátertől segítséget a leszokásban. Segít,hogy csökkentsd az adagot úgy,hogy ne legyenek elviselhetetlen elvonási tüneteid. Nagyon jó,hogy arra az elhatározásra jutottál,hogy elhagyod a gyógyszert. Sik sikert kívánok!!
2016. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már lecsökkentettem majdnem felére az adagomat pszihiáter nélkül, ez kb 4 éve volt, el is voltam másfél tablettával 0,5mg- bol csakhogy kb fél éve ujra rámtörnek a rohamok és egyre gyakrabban.A háziorvosom véleménye az volt hogy emeljem vissza az adagot mert ez nagyon kevés azért érzem magam rosszul.Azért próbálok itt segítséget kérni hogy valakinek sikerült e és hogy, mert nem akarom megemelni az adagot
2016. aug. 25. 18:36
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Én is szedtem a Rivotrilt kb. 5 éve, és orvosi kontroll mellett kb. fél év kellett, hogy fokozatos adagcsökkentéssel elhagyjam. Azóta (2012 nyara) nincs rá, és más gyógyszerre sem szükségem. Bár természetesen minden ember esete más. Ha szükségét érzed, vagy bizonytalan vagy, szerintem keress pszichiátert; ő a tüneteid alapján fogja tudni, hogy mennyi gyógyszerre van szükséged, mikor hagyhatod el, és hogyan változtasd az adagot.

Sok sikert, és gyógyulást neked! Remélem, sikerül!

2016. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos 10 éve szedem éjszakára csak , de nem tudom elhagyni
2016. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!