Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt hiszem bőrgombám van....

Azt hiszem bőrgombám van. Mivel kezeljem, szükséges orvoshoz mennem? Ffi

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szükséges orvoshoz mennem, elég ha bekened vmilyen krémmel. Ha nem javul, akkor viszont orvos. Én az Exoderil krémet ajánlom, de bemész patikában van egy rakat krém. Amúgy biztos bőrgomba? Ha nem, felesleges kezelni.
2016. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma pl egyáltalán nem viszketett, de az utóbbi napokban nagyon. A "seb" közepe fehér és, amikor vakarom akkor benedvesedik, a külseje pedig hólyagos, piros.
2016. szept. 1. 22:16
 3/3 anonim válasza:
Nekem a hajlatomban (az ágyéknál) van bőrgombám. Hasznos volt mikor bentem a gyógyszertárba és megkérdeztem hogy mi jó rá. Azt mondták hogy este kennyem be valami gombás elleni krémmel(most nem tom mi a neve már ágyba vok xd)es a legfontosabb igazaból ez is elég hogy valami gombásodás elleni hintőporral sord be miután jól megtörölted fürdés közbe. Ennek a neve :digifungin
2016. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!