Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fiatalon mitől hullik a hajam?

Fiatalon mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok akinek hullik a haja. Jó pár helyen utánaolvastam és láttam hogy sok helyen írták, hogy van egy ilyen vizsgálat amivel meg lehet tudni, hogy mi okozza.

Erről szeretnék többet megtudni és hogy BP-n is van e erre a vizsgálatra lehetőség? Elsősorban olyanok válaszát várom akik jártasak a témában. (Idióták kíméljenek, köszi)



2016. szept. 1. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Legelőször is elmennék egy vérképvizsgálatra. Vashiány okozhatja. Te fejbőrvizsgálatra gondolsz talán. Láttam a maglódi Auchanban is kiírva már, hogy lehet rá jelentkezni (van egy biobolt). De okozhatja gombás fertőzés is, ami ha jól tudom a korpásodásnak is okozója.
2016. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra menj, ott elküldenek gócvizsgálatra, (vérvétel, fogászat, jó esetben hasi ultrahang is, stb.) megnézi a fejbőröd, hogy nincs-e valamilyen gombás, vagy egyéb fejbőrbetegséged, amitől szintén hullhat a hajad, ugyanúgy mint egy szervezetedben levő gyulladástól is.
2016. szept. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 évesen a fejem teteje teljesen megkopaszodott. 30 évvel később ismét nekiállt nőni a hajam. Igaz, még nagyon ritka, talán négyzetmilliméterenként van egy szál, de akkor is csoda! Priviben elmondom hogy mitől. Semmilyen szert nem használtam a fejemre, nem is érdekelt, nagyon is megszoktam hogy kopasz a fejem. Egy nem erre irányuló terápia mellékhatásaként vettem észre.
2016. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Priviben megírod hogy mitől volt? köszi nagyon érdekelne
2016. szept. 2. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!