Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az? Fehér folt a...

Mi lehet az? Fehér folt a fogyínyemen, kérem segítsenek.

Figyelt kérdés
Alul a fogínyemen kettő fogam között ahol kezdődik az íny mintha lenne egy "8-as" alakú fehér volt.. Úgy kell elképzelni,hogy van a 8asnak az üres részei fehérek.. És nagyon meg vagyok ijedve,hogy mi lehet az.. Kérem segítsenek.. Néha mintha nehezen is nyelnék.. Ez mitől lehet?
2016. szept. 3. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta van ott? Fájdalmas? A szájon belül a sérülések, sebek színe fehér. Talán kisebb seb, hólyag, keletkezhetett fogmosáskor pl. Ha nem múlik, vagy még több lesz, akkor szájpenészre kell gyanakodni, és akkor orvoshoz kell menni vele.
2016. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-1,5 hete kb. Nem,nem fáj.. Fül-orr gégész is látta,gyerek orvos is azt mondta az semmi.. De engem aggaszt valami miatt..
2016. szept. 3. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutasd még meg a fogorvosodnak és ha ő is azt mondja, hogy semmi, akkor nyugodj meg.
2016. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha két orvos is azt mondta, semmi gond vele, akkor mi a baj? Elhiszem, hogy aggaszt, de ha nem hittél két orvosnak, akkor majd arctalan, névtelen kommentelőknek hinni fogsz? Mi ráadásul nem is látjuk. Ha nem hagy nyugodni a dolog, menj el egy fogorvoshoz is és mutasd meg. Megnyugvást és biztos diagnózist csak orvosok adhatnak. Írtam két lehetséges okot, tovább idegeskedsz, akkor menj el egy harmadik orvoshoz is.

Ja, és említetted a szájüregi rákot. Az nem ilyen. Hipochonder vagy. Bebeszéled magadnak, hogy súlyos beteg vagy és még a szakembernek se hiszel. Inkább ezzel kezdj valamit. Az a fehér izé valószínűleg seb, afta. Ami könnyen keletkezik és borzasztó általános.

2016. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fogínyemen van és nem fáj,tehát afta nem lehet.
2016. szept. 4. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké... ennyit sikerült kihámozni a kommentemből? Akkor én feladom. Találgasd tovább netes leírásokból. A webbeteg majd jobban tudja.
2016. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!