Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most tudatosult bennem hogy...

Most tudatosult bennem hogy anorexiás vagyok. Hogy álljak meg a lejtőn?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt, ez idő alatt folyamatosan azt mondogatta hogy nem tetszik neki az alakom, túl pufi vagyok, ha nem fogyok le keres mást stb..(pedig a 65 kilómmal nem voltam annyira duci szerintem) végül annyira elszomorodtam hogy elkezdtem éheztetni magam (akkor is tudtam hogy hülyeség és most is belátom) nemrég viszont rájöttem hogy ez amit csinálok már beteges és változtatnom kell. Szakítottam a barátommal hátha visszaáll minden ahogy volt de nem így lett.:( egyszerűen nem tudok megszabadulni tőle, nem bírok enni nem megy akármennyire is akarom. nem akarok löttyedt csonti testet kérlek segítsetek hogy másszak ki ebből? köszönöm előre is
2016. szept. 6. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Peritolt irass magadnak a házidokiddal, és esténként vegyél be egy felet belőle. Ártalmatlan gyógyszer, de nagy étvágyat csinál. Reménytelen esetekben is segít, ráadásul egyből az idegeidet is kezeli, mert aludni is fogsz tőle jó mélyen.
2016. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, ezeket próbáld betartani.


szénsavas italok kiktatva (mert csak elveszi az étvágyat, de nem táplál)


Főzzél meg vízbe naponta 10 tojást illetve 8 újjnyi szelet húst előszőr vegetás vízbe aztán akár milánói gombás mártásban pl unclebens.

Vegyél a péknél lekváros buktát, kenyérből én a ceres féle bükki parasztkenyeret javallom, szerintem az egyetlen ehető kenyér a piacon.



3 óránként egyél meg 2 szelet húst 3 főtt tojással és egy nagy karéj kenyérrel!


Energiaital engedélyezett, doboz monster 2 naponta, mondjuk napi fél doboz. (javítja az emésztést)


Multivitamin kötelező! Én a vitaltrend multivitaminját ajánlom, meg b vitamint s vehetsz mert fokozza az étvágyat!


Próbálj kevesebbet dolgozni, és rendszerességet vinni az evésbe akkor is ha csak lassan tudsz enni


Ha egy óra alatt nyammogot el a 2 szelet húst hát egy óra alatt.



Ha nagyon nem akar beindulni az emésztésed, akkor neo pampur tabletta.


Gyümölcsnek, növényinek:


barack, szőlő, édeskáposzta amennyi még belédfér.

2016. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"3 óránként egyél meg 2 szelet húst 3 főtt tojással és egy nagy karéj kenyérrel" - ne, ha nem akarsz megdögleni 40 évesen.

Nincs szükség drasztikus étrendekre, egyszerűen egyél normálisan. Neked nem dietetikai hanem pszichológiai segítségre van szükséged. Valamiféle megfelelési kényszer, függés van benned:

"Szakítottam a barátommal hátha visszaáll minden" <--> "A barátommal 1 éve vagyunk együtt"

VAGYUNK, jelen időben! Most akkor szakítottál vagy nem? "Kísérleti" szakítás volt, hogy akkor megijed és hátha jó leszel neki így is? Az emberek nem játékszerek. Ha ő annak néz téged, az nem ok, hogy te is annak nézd őt. Döntsd el, hogy mit akarsz. Ha már ő nem képes rá. (Összejön veled, tehát állítólag eldöntötte, hogy kellesz neki, aztán mégis b.ogat, hogy így nézel ki meg úgy.)

2016. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedj „B" citamin komplexet, attól megjön az étvágyad.
2016. szept. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ma voltam a házi orvosomnál, de csak annyit mondott hogy óránként egyek valami zsíros vagy cukros dolgot..nem vagyok biztos benne hogy ez segit pláne abban hogy neki tudnék kezdeni

és igen szégyellem bevallani de kísérleti szakitas volt. nem allt helyre semmi, így ujra elkezdtuk.azóta nem b.ogat egy szóval se, lehet ennek így kellett történnie nem tudom még. majd meglatjuk

2016. szept. 7. 20:42
 6/6 anonim válasza:

Fejben kell elhatároznod magad, ez nagyon fontos. Próbálj egy étrendet írni. Ha mész valahova, mindig legyen nálad étel. Nekem a kedvenc kajám a sültkrumpli, az eléggé hizlal. :)

Pontosan mennyire vészes a helyzet? Tudsz küldeni képet, ahol látszik?

2016. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!