Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt már aranyere,...

Akinek volt már aranyere, segítene? Félek

Figyelt kérdés

Akinek volt már aranyere, hogy alakult ki, mik voltak az első tünetek, hogy vette észre?

Félek, hogy aranyér kezd nálam kialakulni, vagy már ki is alakult. Sose volt még ilyen problémám, és nagyon meg vagyok ijedve, hogy ez az. Segítsetek, mit éreztetek először?


2016. szept. 9. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Iszonyú, lüktető fájdalmat egy keményebb székelés után, ami percekig tartott utána.
2016. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy rövidebb ideje pontosan minden másnap kell nagyvécéznem, és kicsit olyan érzés, mintha szúrós lenne a "termék". Most nemrég nagyvécéztem, és nem sokkal utána észrevettem egy kb borsónyi kis puklit a végbelem mellett. Szerintetem wc-zés előtt még nem volt ott. Pedig nem is nagyon erőltettem. Szerintetek ez az? 2 wc-zés között semmi különöset nem érzek, nem érzékelek.
2016. szept. 9. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyan, mintha tüske lenne a s*ggemben. Időnként meg eléggé vérzik is. Egyébként a recept nélküli szerek semmit nem érnek. Legjobb a Posterisan Forte és a Doloproct. Mindkettő van kenőcs és kúp kivitelben is. Szakorvos felír magisztrális szert is, amit a gyógyszertárban kevernek ki, ez talán még jobb mint az előző kettő, mert a szakorvos a vizsgálat alapján személyre szabottan határozza meg az egyes összetevőket.


Egyébként meg a vizsgálattól egyáltalán nem kell tartani. Szerinted egy átlagos doki hány aranyeret látott már pályafutása során...

2016. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvass: [link]
2016. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony egy kezdődő aranyér, ami kezelés nélkül csak egyre rosszabb lesz.
2016. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt is érdemes elolvasni: [link]

Ebből van kúp is és kenőcs is. VN kapható.

2016. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyébként teljesen puha az a kis dudor.
2016. szept. 9. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Nekem már kb 15 éve van aranyerem. Tapasztalatom szerint a Reparon puszta pénzkidobás. Lehet, van, akinek segít, de neke m semmit nem ért.
2016. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem visszahúzza pár nap alatt. 14éve korom óta használom.
2016. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!