Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőráknál mi a tehendő?

Tüdőráknál mi a tehendő?

Figyelt kérdés
Apám, lehetségesen tüdőrákos.Néhány héttel ezelőtt fájdalmat érzett a hátgerince bal oldalán. Orvoshoz ment ahol végül röntgenfényképet csinált. A röntgenböl kinézve a bal tüdöje also felén van egy nagyábol 4cm átmérőjü dagganat és néhány kissebb az körül. Egyelöre nem tudni mást, hogy jelen van e más szervekben, vagy csak a tüdő alsó részén. Apám pszihikailag ki van készülve.. feladta a harcot mielött az el is kezdődött volna, főleg hogy már 2 családi barátunk is bőrrákba halt meg.Romániában élünk, ő 45 éves, cigizik és voltak végbél problémái régebben illetve szinozitája van, na meg amióta rákos nagyon rosszul alszik. Tudom hogy kevés az infó, de ha lenne néhány tanács akkor azt szivesen meghallgatnám. Mi a tehendő? Mennyi a túlélési esélye? Esetleg vannak személyes tapasztalatok?

#betegség #rák #probléma #röntgen #operáció #ionizálás #orvosi segítég #kimioterápia
2016. szept. 9. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A tüdőrák jelenleg a létező legrosszabb kórjóslatú daganat (bár a hasnyálmirigyrák viszonylagosan veszélyesebb). Ha a LEGESLEGESLEGKORÁBBI stádiumában fedezik fel - azaz mielőtt bármilyen kinövés megjelenik - néha, NAGYON néha sebészeti úton gyógyítható, de a túlélési ráta akkor is csak 5%.

Sajnos ha édesapád valóban tüdőrákos, akkor neki 5 éven belül függöny...

2016. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen igy van.Nekem van ismerős aki kb 15 éve lett diagnosztizàlva és azóta is jól van.
2016. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyja abba a bagózást (most rögtön)
2016. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, hagyja abba a dohányzást. De ez önmagában nem fog segíteni, a leszokásguru Allen Carr is tüdőrákban halt meg végül, hiába szokott le 30 év láncdohányzás után, végül csak utolérte.

Rákkal én elsősorban hagyományos magyar népi gyógyászat irányába keresgélnék, ott vannak elég jól működő módszerek, de csodát nem kell várni persze. Ha erdélyiek vagytok, szerencse, ott él még leginkább ez a hagyomány. Olyan gyógyítót kell keresni, akinek van referenciája, akivel kapcsolatban van elég pozitív tapasztalata másoknak.

2016. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nemreg derult ki hogy attetes es nem operalhato. En is megneztem a tulelesi eselyeket amik ugy 2%-alatt vannak. Koszonom a valaszokat!
2016. szept. 14. 17:21
 6/7 K.Lac válasza:

Nagyon sokat olvastam én is a témában és egyáltalán nem vagyok híve a "hagyományos" orvoslásnak.Bekemóznak meg sugaraznak és igazából abban hal meg az ember hogy az immunrendszere teljesen tönkre lett téve.Ismerek egy szegedi srácot aki életében sem dohányzott és sokat sportolt mert karate edző volt gyerekeknek.Rákos lett áttétes.Teljes étrend váltás ( semmi glutén fehérliszt cukor gyulladást okozó élelmiszerek pl étolaj margarin finomított félkész kaják ) rengeteg D vitamin akár napi 10000 NE ( 20000ig nem okoz seemi kárt a szervezetben ) A vitamin kb napi 10-12000 mg L-típusú c-vitamin kb 3-4 liter tiszta víz ( nem cukros üdítő ) parajdi só sok antiokszidáns piros gyümölcsök rengeteg rost bevitelével ( akár útifűmaghéj olvass utána hogy mi ez ) és nagy betűvel írom TAFEDIM TEA napi kb 1 liter fogyasztásával és pozitív hozzáállással már vagy 5-6 éve gyógyult és semmi baja nincs.Éli az életetét mint bárki más.A cigit mindenépp tegye le. ( nem rég olvastam 1 másik növényről/teáról azt is nézdd meg ha gondolod COD teának hívják ) A Tafedim teának bizonyított daganat visszafejlesztő hatása van.

Remélem segítettem

2016. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,hogy alakult azóta a helyzetetek?
2017. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!