Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Július végén kezdődött az egész.Nyákos volt a székletem,sőt volt,hogy úgy éreztem hasmenésem van és csak az a nyálkàs anyag jött belőlem..egész nagy mennyiségben.Azt gondoltam talán elkaptam valamit..diétáztam.4-5nap múlva jobb lett.Aztán azzóta voltak időszakok ..volt hogy előjött,volt hogy minden rendben volt.Néhány napja újra előjött..de már vért is láttam benne kis mennyiségben így elmdntem a háziorvoshoz.Kedden kell vérvételre mennem,és akkor küldenek be székletet és vizeletet..tehát csütörtöl-péntekre kapok eredményt.Viszont ma estére nagyon nagy mennyiségben jött belőlem ez a nyálkás anyag és egyre több vér is van benne.Mi okozhatja ezt?Mit tanácsoltok?van aki tapasztalt ilyet?Anyukám crohn beteg..tudom,hogy örökölhetem tőle.,de ő is megnézte és azt mondta neki nem ilyen szokott lenni..persze tudom ez nem jelent semmit..csak meg vagyok rémülve

2016. szept. 9. 22:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!