Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás roham alatt le...

Epilepsziás roham alatt le lehet nyelni a nyelvet?

Figyelt kérdés
SM beteg vagyok, és nagyon tartok attól, hogy epilepsziás is leszek. A fenti kérdésre csak komoly válaszokat szeretnék :(

2016. szept. 12. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen páciens alapján nem változik meg az a kitétel, amit fent állítottak, miszerint: soha senki nem nyelte még le a nyelvét roham közben": De. Ennyi. Én ezt cáfoltam meg és ehhez van alapom is. Ezt egyetlen forrás se jelentheti ki ilyen végletesen, ha csak egyetlen eset is van, ami kivétel volt.

Nekem olyan ne okoskodjon, aki csak a valamilyen honlapot olvasgatta eddig.

Látom, hogy te nagyon okos vagy és rúgnod kell még kettőt, hogy a mai asztal közepére sz*rás teljesítve legyen, úgyhogy csak hajrá és várok.

2017. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Tehát ha a családodban mindenki más okos, te meg nem, akkor kijelenthetjük, hogy a családodban mindenki hülye, mert te az vagy? Szép logika.


Te anyud biztos ilyen különleges kacsatojás, egyedüliként a világon, mert a többi páciensnél ilyen nem fordulhat elő, de nála igen.


Kértek valami kitüntetést?

2017. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként most cáfoltad meg magad, nem.


A roham közben nyelte le, aztán mégsem, mert utána, aztán, de, mert mégis közben. Először döntsd el, mit akarsz bizonygatni, aztán magyarázzál marhaságokat.

2017. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
Édes jó istenem, olvasd már el, mit írtam... a #2 számú kommentet cáfolom, mi a túrót nem értesz ezen, de komolyan? Hihetetlen hitvány egy senkiházi lehetsz hallod, ha az okoz neked örömet, hogy a szerencsétleneken élcelődsz és egyszerűen nem tudod elviselni, hogy ne ezer ponttal legyél okosabb akárkinél. Az fáj, hogy ennyire ragaszkodom az igazamhoz? Gyere le Miskolcra, esküszöm, vendégül látlak, bemutatlak anyámnak, megmutatom a leleteit. Csak jönnöd kell, és tisztázódik az egész.
2017. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem cáfoltam meg magam, csak nem tudsz olvasni, barátom - vagy rohamot nem láttál még. Amúgy jó látni, hogy még csak most olvastad el a többi hsz-t. Gratulálok, alaposan utánanéztél annak, ami mellett kardoskodsz.
2017. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Miskolcon laaaaksz, már értem. :) Kicsit barnább lehetsz, azok hisznek el minden hülyeséget, aztán meg ragaszkodnak az ostobaságukhoz. Meg se érted azokat a leleteket, drágám, doktori végzettség nélkül 32 évesen.


Álljál már üresbe. A kérdés az volt, hogy roham ALATT le lehet -e. Te azt írtad "roham UTÁN, mikor már enyhültek a görcsök." Aztán mégis csak alatta, aztán mégsem.


Igazad? Jó, egyetemi orvosprofesszorok mehetnek csövezni, felvehetik Te méltóságodat praktizálni véghetetlen bölcességed alapján.

2017. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Öreg, te álljál üresbe, te pörögsz, mint a motolla. A burkolt cigányozást köszi, de édesanyáddal keversz valószínűleg, aki a kamionparkolóban ácsorog ezerötszázért.

Azt írtam, a roham elmúltával (azaz a görcs felengedésekor) esik hátra a nyelv. Ostoba vagy és olvasni sem tudsz. Aki itt cigány, az te vagy, édes barátom, azok verik magukat a nagy semmire. Cáfolni te se tudsz, tapasztalatod nincs, csak hajtod a baromságot. És még én álljak le. Egy vicc vagy.


Ezennel töröltem a kérdést, válaszolgass ezután magadnak.

2017. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!