Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középsúlyos demens beteg...

Középsúlyos demens beteg figyelmét mivel lehet lekötni? Egyedül 5 percig sem marad egy helyben, mellette vagyok egész nap, akkor elvan.

Figyelt kérdés
Mindig foglalkoztatni kell, különben dühös és ingerült lesz és állandóan menni akar valahova. Már nem akar ruhákat hajtogatni, söprögetni, gombot válogatni sem, pedig korábban ez örömet okozott neki. Lassan kifogyok az ötletekből és a türelemből.Van erre valami ötletetek?

2016. szept. 13. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Öregek otthonába küldheted.
2016. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
puzzle?
2016. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom....kb. 1 év múlva! És addig????
2016. szept. 13. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabbodott az állapota. egyre nehezebb lesz... a demensek nem birják az egyedüllétet.


Hivhatsz fizetett segitséget óradijért, addig kipihenned magad...


Végigcsináltam, halálig... totálra kikésziti az embert. nincs ötlet, egy idő után egyre nehezebb lesz. TV-t se néz?

2016. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A TV adások már régen nem érdeklik, szerintem nem tudja követni az eseményeket.Most éppen gombokat válogat, színek szerint 10 perce, de már látom, hogy unja, megyek is. Nincs kiút, már rájöttem... Megpróbáljuk a várólistát valamelyik otthonba. Nekem rajta kívül még itt van a 80 év feletti anyósom és apám is, ezért kell magamra is gondolnom, mert akkor velük mi lesz, ha én kikészülök? :-( A nyugtatók és a szorongásoldók segítenek, hogy jobban elviseljem a helyzetet. Testvérem vidéken él, apámtól nem választhatjuk el a mamát, ez a szakember tanácsa, így maradok én.... köszi a válaszokat!
2016. szept. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!