Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Manapság egy cukorbetegnek,...

Gyuribacsika kérdése:

Manapság egy cukorbetegnek, akinek inzulinra van szüksége, fizetni kell az inzulinért vagy mennyibe kerül, hogyan működik ez az egész?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 16:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Az inzulinért fizetni kell,de úgy tudom,nem olyan sokat.
2013. nov. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
300 FT 5x3-as toll
2013. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Dobozdíjas, 300 huf per doboz.
2013. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
És ez szuri amit a vénába kell szúrni, mint egy vérvétel? még nem találták fel a tablettás kivitelt vagy az lehetetlen volna? Így az ember napjában sokszor széjjel szúrja a karját minden egyes nap ?
2013. nov. 23. 22:45
 5/29 A kérdező kommentje:

Hogy telik egy cukorbeteg napja ezekkel a szúrogatásokkal, sok mindenre kíváncsi volnék, ki diagnosztizálja, milyen orvoshoz kell menni vele, kinek hogyan milyen tünetekkel kezdődött, mi számít magas cukornak, milyen jelei vannak ?

Milyen következményei lehetnek, csokit ellehet felejteni örökre?

2013. nov. 24. 18:05
 6/29 A kérdező kommentje:
Megvan a technikája hogyan kell beadni a szurit, mitől függ hogy naponta hányszor kell?
2013. nov. 24. 18:11
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem vénába kell szúrni, hanem zsírba! Has, derék, comb, kar, fenék. Én napi 4x szúrom magamat. Magas cukor, ha éhgyomorral 6,2 fölött van. Van tabletta is, de az csak a 2. típusúaknak.
2013. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen elájultam, mert amikor nem ettem, akkor leesett a cukrom, mivel a cukorbetegeknek nem csak inzulin nincs, hanem a leeső vércukrot se tudja szabályozni a szervezet. Belgyógyászhoz járok, aki főleg cukorbetegségre specializálódott, de pár kórházban van külön diabetológia is.
2013. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Cukorbetegeknél a vizelet mennyiségéről naponta, illetőleg a szagáról valakinek tapasztalata ?
2013. dec. 5. 20:47
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha kezelve van, teljesen normál.
2013. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!