Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mrsa-s nagymama élhet velünk?...

Boszi8323 kérdése:

Mrsa-s nagymama élhet velünk? Valószinűleg tőle kapat el a lányom, mert a mamának volt egy amputált sebe amit itthon kötöztek. Begyógyult már de a doki szerint ő fertőzhette meg. Még várjuk a mama eredményét.

Figyelt kérdés

A dokik azt mondják vigyázzunk a higéniára de én már félek van egy kisfiam és én is elég gyenge immunrendszerű vagyok.

A mi eredményünk sincs még meg.De ha velünk marad a mama hogy vigyázzak 100% -osan ha ő fertőzte meg? A lányom néha csak vizet vitt neki és itt a baj!



2016. szept. 13. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem kockáztatnék. Az mrsa-t nagyon nehéz(szinte lehetetlen, hiszen nincs hatásos antibiotikum ellene) kiirtani.


Meg problémás is. el kell különíteni, mindent fertőtleníteni és még ez sem 100%-os.

2016. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!