Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon a mamám fel fog épülni?...

Vajon a mamám fel fog épülni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

73 éves, de most nagyon lefogyott. Nagyon makacs, és alig tudtuk elvinni orvoshoz. Most valami pajzsmirigy problémát (nem rák) találtak nála, ami miatt lefogyott, és nincs étvágya. Még vizsgálják, viszont most tudtam meg, hogy befeküdt a kórházba és kap infúziót.


Szerintetek meg fog gyógyulni? Én nagyon remélem, de most, hogy már kap infúziót (mert nagyon legyengült), és befeküdt a kórházba, várható eredményes javulás?



2013. nov. 28. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

ha nagyon lefogyott és még étvágya sincs, akkor természetes, hogy adnak neki infúziót a tápanyagok pótlására

valamint a pajzsmirigy hormonokat termel, gondolom most próbálják a hormon adagját is beállítani

így természetes az, hogy benn tartják pár napra, vagy akár egy hétre is a kórházban

nem kell rémeket látni

és tessék látogatni a nagyit, meg törődni vele, nagyon odafigyelni rá

/a makacsság, idegesség is a hormonok miatt van, tudom, mert anyummal is ez volt/

2013. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Az első ostobaságokat ír.

Nagyon sok öreg nem szeret orvoshoz menni. Ha pajzsmirigy gondja van, azon tudnak segíteni. Az infúziótól pedig jobban lesz majd.

2013. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez rajta múlik! Ha fel akar épülni, akkor van rá esély. Nagypapám 70 és 80 éves kora között többször is felépült a stroke-ból. Sajnos 83 éves korára már elfáradt, de amíg küzd az ember, addig van remény. Ugyanakkor el kell fogadnunk, hogy a test fizikailag korlátolt.


Kérdés, hogy nagymamád hogyan gondolja, menyi erő van benne, és ehhez milyen a fizikai állapota.


Jobbulást kívánok neki!

2013. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73 évesen még nem annyira öreg !!! Még felépülhet ,de legalábbis elérhetnek nála egy olyan szintet ,hogy még 10 évet azért veletek tölthessen .Persze ahhoz ő is kell ,akarja hogy jobban legyen !
2013. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát olyan lesz mint régebben a legyengülés előtt?
2013. nov. 28. 21:27
 6/12 anonim ***** válasza:

nézd, jövőbe nem látunk

de biztos jobban lesz, mint most van

2013. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál, nincs olyan komoly baja a mamádnak amit ne lehetne gyógyítani, de ehhez az ő akaratereje is kell, hogy meg akarjon gyógyulni!
2013. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Most telefonált anyum, hogy hazajött a kórházból, mert mamám szerint ő jól van.

Most nem tudom mihez kezdjek. :( Ennyire makacs embert nem láttam még, de félek, hogy nem tudja senki se rávenni. (próbáltam már én is)

2013. nov. 29. 19:07
 9/12 A kérdező kommentje:
Gyógyszereket írtak fel neki, remélem szedi, bár hallottam már, hogy kifogásokat talált ki, hogy nem tudja lenyelni. De remélem szedi.
2013. dec. 2. 11:05
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy a test életkora korlátolt, az mindig az adott embertől függ. Te korlátolod a sok szeméttel amit megeszel. Az embernek eredetileg a szervezete 120-140 évet képes lenne kibírni, és régen volt is ilyenekre példa ha utána olvastok. Mamád pedig tartsa meg a jó szokását hogy nem veszi be a gyógyszert, mert az fogja kikészíteni...
2013. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!