Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan mutatható ki fémmérgezé...

Hogyan mutatható ki fémmérgezés orvosi úton, és hogy lehet megszabadulni ezektől? Vér vagy vizelet vizsgálat kimutatja, vagy van más egzakt tudományos mód?

Figyelt kérdés
Most szeretném kizárni a homeopátiás, holisztikus, kínai, meg nem tudom még milyen orvoslásokat.

2016. szept. 14. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen fém? Nem teljesen mindegy!
2016. szept. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Például kipufogó füst. Gondolom abban van pár féle nehézfém. Nem csak az álló kocsi sor mellett járok dolgozni, meg haza, hanem a munkahelyen is bent járatják az autókat. A másik pedig, hogy 8 amalgám tömésem van, plusz két híd, aminek az alapja szintén valamilyen fém váz, és van egy közdarab az egyik híd alatt, a fog letört egyszer levételkor, és pont olyan darabot csináltak fémből, ami a gyökérbe be van eresztve. Szóval egy fémhegy van a számban, és még kapom a füstöt is egész nap.
2016. szept. 15. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit kimutatni, biztosan van benned akkor higany! Ellenszer, Zöldség, gyümölcs, c vitamin és Acc!
2016. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ettől szerintem több kellene. Ezek nem hozzák ki belőlem a fémeket. Esetleg segítenek az egészség megőrzésben, a szabad gyökök megkötésében, amit a fém okoz. Én gombákról hallottam, de abban is szkeptikus vagyok.
2016. szept. 16. 10:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Van gyógyszer,ami kizavarja a higanyt,de azt intravénásan kell adni!
2016. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az autók miatt,a kipufogófüstben nincs annyi fém,inkább más dolgok,arra tüdőtisztítást napi 3 paxirasol egy hétig ill. Béktisztítást( mert ott is Lerakódik. Ill ürülhet)hashajtást csinálj.
2016. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Évi 3-4 kúra javasolt. Amennyiben mindíg fennáll a probléma oka
2016. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen kíbül szabadban sportolás ajánlott,ill. Szaunázás!
2016. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj egy magánlaborba kérj higany kimutatást, azzal menj a háziorvoshoz,kérj beutalót a toxikológiára és ott megkaphatod infúziót!
2016. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!