Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tanácsot szeretnék kérni!...

Judith0616 kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni! Másfél éve vettem észre hajtővemnél homlokomon pupot ami előjött majd pár óra elteltével elmúlt! Mára ezek két háromnaponta előjőn a homlomon volt olyan, hogy már jobb oldalt homlokomon három hatalmas pup is volt! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva újra jelentkezik külömböző nagyságban külömböző helyen de csak hajtőnél homlokomon!
2016. szept. 14. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél éve nem bírsz elmenni orvoshoz b+?
2016. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen gondolkodástól volt. Azt gondoltam, simán átférek egy akadály alatt, de tévedtem.

A másik esetemnél a púpok bárol előjöttek, főleg a fejemen.

Egy hónap kórázi kivizsgálás, de az eredmény egy nagy nulla. Elkönyvelték, hogy Quinicke ödéma és kirúgtak.

Úgy voltam vezetve, hogy a kóráz legegészségesebb betege.

Jóval később arra a következtetésre jutottam, hogy az egy valamiféle allergia, csak nem volt annyi tapasztalatom, hogy azt egy megfelelő helyen játszva kivizsgánák.

2016. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves B+!Képzeld voltam orvosnál aki nem látott ilyet!Másfél éve jelentkezett előszőr,majd volt hónap kettő is,h nem két hete van az, hogy két harom naponta s nem lehet tudni mikor jön elő így csak fényképről tudtam mutatni!Elküldött bőrgyógyászhoz!Azt gondolt hátha van itt olyan akinek volt hasonló s nem ilyen negatív emberbe futok bele elöszőr!
2016. szept. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!