Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kitapintották a jobb oldali...

Kitapintották a jobb oldali bordánalatt a májam, aggódjak?

Figyelt kérdés

Elléggé meg vagyok ijedve, mikor az orvos tapintotta a májam. Beutalt hasi ultrahangra, vérvételre. Ezekre, ha fog össze szorítva, de megyek.

Csak addigg, a pár napban rossz amig nem jon meg a vizsgalatok eredménye. Nagyon rettegek, fiatal vagyok,nemakarok máh bajokkal küzdeni.

51 kg vagyok, eddig kb. 2xszer voltam ittas, akkor se az a hányós, nem emléziknsemmire. Inni max. Heti 1-3 sör, de ez a max.


2016. szept. 15. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Majd ha megvannak a vizsgálati eredmények, akkor majd ráérsz aggódni. Már ha lesz egyáltalán miért.

A kézi vizsgálatnál viszonyítanak a szervekhez. Vagyis ha neked valamennyivel lejjebb vagy feljebb van a bordád, akkor már eleve más érték jön ki. Illetve lehet örökletes is és az ég világon semmi gondot nem okoz.

Illetve egy, akár légúti fertőzéses betegségnél is megnagyobbodhat a máj, ami utána vissza is áll az eredeti állapotára.

2016. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!