Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfaztam es ma van a szulinap...

Megfaztam es ma van a szulinapi bulim, hogy lehetne valamivel gyorsan gyogyitani?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
1 nap alatt nem fogsz meggyógyulni sehogy,de a tüneteket elviselhetővé teheted orrcsepp használatával, ha fáj a torkod vegyél valamilyen torok fertőtlenítőt, és hurutoldót (pl.ACC 200)még ha nem köhögsz akkor is,mert az orrodban lévő váladékot is fellazítja és könnyeben ki tudod fújni.
2016. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan csodaszer nincs, ami 1 nap alatt rendbehoz egy hűléses betegségből, az immunrendszered majd megoldja, de ehhez idő kell.
2016. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! Nekem tegnap volt és tegnap és ma is dolgozok.jobbulást
2016. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a helyedben homeopátiás bogyót szednék, gyógynövényes teát innék, és sokat aludnék. 1 nap alatt meggyógyulni nem fogsz, de legalább gyorsítod a folyamatot... (tudom, hogy ez már nem aktuális, de azért megírtam, hátha valaki hasonló problémákkal küzd...) Boldog szülinapot!
2016. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kicsi lyukú reszelőn reszelj le fél-1 gyömbért,tegyél hozzá mézet,ha méz nincs otthon,kis cukor is megteszi(de el is hagyható),adj hozzá még 2-4 citrom levét,keverd össze és kanalazz belőle.Ha túl erősnek véled,tegyél a teádba,gyógyteádba belőle.
2016. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!