Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez migrén lehet? Mi a megoldás?

Ez migrén lehet? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Hajnalban erős jobb oldali halánték fejfájás tört rám. Bevettem egy Algopirint, de 10 perc múlva hányinger követte, így nem sokat hatott. Visszafeküdtem gyógyszer nélkül és kipihentem. Reggel már jobb.

Évente párszor van, de akkor kiüt arra a pár órára.

Ez hasonlíthat egy migrénhez? Milyen gyógyszert, fejfájáscsillapítót kéne bevenni a kezdeti tünetek előtt ami hat is?



2016. szept. 17. 10:23
 1/2 Eszter76 ***** válasza:
30%
Nagyon erős feketekávé, utána fél liter víz (nem bubis - legjobb a csapvíz). A módszer előtt rendszeresen hányós migrénem volt - azóta, ha időben megiszom a kávét + vizet, el se kezdődik a brutális rész. :-) Próbáld ki, jobb mint bármilyen bogyó.
2016. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy október van, de most néztem meg. Nos én minden hónapban tartok egy magnézium+B6 vitamin kúrát. Ezt a házinéni javasolta (háziorvos), miután semmiféle gyógyszer nem használt. Azt már kitapasztaltam, hogyha a baloldalam kezd el fájni, arra quarelin és coca-cola zéró. Egy biztos, az ilyenkor reklámokban javasolt ibuprofen, vagy szalicilkészítmények nem hatásosak.
2016. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!