Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a megoldas migren ellen?

Mi a megoldas migren ellen?

Figyelt kérdés
Ma migrenem volt es annyira eros volt mar, hogy hanytam is es remegtem...kb minden 3 havonta elofordul ez nalam.Szerencsere nalam a leghosszabb az kb 3-4 oraig tartott, viszont borzalmas volt, mint ma is. Mar minden fajta gyogyszert probaltam, sotet szobaban lepihentem, mindent kikapcsoltam ami zavar de semmi sem segit...csak 22 eves vagyok...ez orokre igy fog maradni?

2015. szept. 18. 22:03
 1/8 anonim válasza:

Sajnos nekem is előfordul,valamiert előjön.

Borzasztóan faj a fejem es olyankor le kell feküdnom aludni ,vagyis próbálni es aztan helyre jön.

Undorító dolog ez,es sajnos váratlanul jön...

2015. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ajj igen. Nekem általában akkor jön, ha sok a stressz a munkahelyen vagy valahol. Borzalmas!!!!! Egyszer szó szerint majdnem elájultam már... Meg hogy annyira erős, hogy hányok....☹ Kibírhatatlan☹
2015. szept. 19. 04:32
 3/8 anonim ***** válasza:

2-3 dl pohár tiszta vízben feloldunk 1/2 – 1 teáskanál himalájai sót. Ügyeljünk, hogy a só teljessen oldódjon fel.

Ebbe facsarjunk ki fél, vagy egész citromot és igyuk meg. Pillanatokon belül a fejfájás megszünik.

Nézz utána a neten a himalájai sónak.

2015. szept. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az a mindenféle gyógyszer? A patikában recept nélkül kaphatok semmit nem érnek migrénre.
2015. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ausztriaban kaphato eros fejfajasra valo gyogyszerek. Spalt, Thomapyrin, Aspyrin...mindent...
2015. szept. 19. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Az erős fejfájás nem egyenlő a migrénnel. Vannak gyógyszerek kimondottan migrénre. Ha nekem is "csak" erős fejfájásom van nem hat a migrénes gyógyszer, viszont ha migrénem van másfél óra múlva elmúlik tőle. Neurológustól kaphatsz. Érdemes lenne keresned egyet, és lehet, hogy csak a változókorral fog elmúlni.
2015. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam hazi orvosnal es adott is egyet migrenre, el is mult egy ora mulva, viszont abban az egy oraban ugyan ugy hanytam es megmozditani sem birtam a fejem... Szoval megelozni nem igazan tudom, ugye?
2015. szept. 19. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Én is rettegek mikor jön.
2015. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!