Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki naponta...

Van itt olyan aki naponta érez több extrasystolét? Hogy tudják elviselni?

Figyelt kérdés

#szívritmus #ritmuszavar #extrasystolèt #extraszisztolè
2016. szept. 19. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen panaszom. Elég rossz érzés valóban.Legtöbbször pszichés alapja van,de időnként kiderülhet valamilyen kardiológiai rendellenesség. Próbálj meg magnézium kúrát csinálni. Ez azt jelenti,hogy 3-4 hétig mindennap vegyél be magnéziumot,majd tartsál szünetet. Lehet,hogy ez már azalatt az idő alatt csökkenteni fogja az extrák számát. Nekem ez nem volt elég,így utána elmentem kardiológiára,ahol megállapították,hogy Mitralis prolapsusom van (ez egy,a legtöbbször veszélytelen és nőknél nagyon gyakori billentyű elváltozás), utána kaptam szívritmus szabályozót,ami megszüntette a panaszaimat.
2016. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ voltam kivizsgáláson azt mondják nincs gond csak az ideg de annak ellenére nagyon rossz.
2016. szept. 19. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondták, hogy szedjél Panangint?
2016. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NE SZEDJÉL PANANGINT kardiológus utasítása nélkül!!!! A benne lévő kálium akár halált is okozhat.
2016. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyeneket már próbáltam magnézium, galagonya, ilyen-olyan gyógynövények. Sajnos a tünetek megvannak hol jobb hol rosszabb.
2016. szept. 21. 08:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szokott segíteni,ha feszültségoldót szed valaki (Xanax?Frontin),de ilyen csak végső megoldás ként jönnek szóba.
2016. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Nekem is van ilyenem. Van kedved beszelni privatban?
2016. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!