Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak megfázás ellen?

Mit csináljak megfázás ellen?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva, de szeretnék kicsit hamarabb kigyógyulni belőle, szóval a meleg tea és hasonlók nálam működnek, csak az iskolában nem tudok annyira figyelni, mert fáradt vagyok, köhögök és fújom az orrom egész nap. De az anyaggal sem szeretnék lemaradni, szóval, ha van valami ötletetek, amivel gyorsan ki tudnék gyógyulni a megfázásból, azt megköszönném.

Előre is köszi a válaszokat. :)



2016. szept. 19. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne gyötörd magad az iskolában, és ne fertőzd a többieket!!!!!


Maradj otthon a héten, és a jövő héten simán bepótolod, mert egészséges leszel.


Te nagyon imádsz beteg lenni, hogy másokat is meg akarsz fertőzni???

2016. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és amúgy nem imádok beteg lenni, kifejezetten utálok (gondolom ezzel mindenki így van) csak elég erős suliba járok és kb. minden héten van egy vagy több doga amikre folyton tanulni kell.
2016. szept. 19. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Akármit is szednél nem gyógyulsz ki belőle hamarabb. Ez magától múlik. Max igyál neo citran-t. Azt csak akkor szoktam ha a torkom is fáj.
2016. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leghamarabb akkor gyógyulsz, ha pár napig otthon maradsz, egyforma hőmérsékleten és kúrálod magad, így szövődményt sem kapsz. Mézes citromos tea, C vitamin, hagyma, fokhagyma is jó ilyenkor, köhögésre orvos tud felírni valamit, aszerint, hogy hogyan köhögsz.
2016. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!